Ford Fiesta WRC 2019

in sportstalksocial •  6 months ago 

When I first saw photos from the German Rally with cars and a plane lying in the background, I thought I had to have such a photo. During the first visit, the special stages led elsewhere and it was not possible to take a photo. For the second time, it was finally successful and as a bonus was the direction of driving into the shining sun._M4A24852.jpg
Be sure to click on the image to view full screen!


Category/Kategoriesportsphotography
Settings/NastaveníISO 100, 70mm, F9, 1/500s
Camera/FotoaparátCanon 7D Mark II
Lens/ObjektivCanon EF 70-200/4
Location/LokaceBaumholder, Germany

Když jsem poprvé viděl fotky z Německé rally s auty a v pozadí ležící letadlo, řekl jsem si že takovou fotku musím také mít. Při první návštěvě, rychlostní zkoušky vedly jinudy a nebylo možné tedy fotku pořídit. Na podruhé se konečně zadařilo a jako bonus byl směr jízdy do svítícího slunce.


Thank you for the upvote, comments and following.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

!BEER

Tak ta se ti povedla. Super světlo, super kontrast s letadlem v protisměru...

Letos to sedlo naprosto parádně. Málokdy se mi stane, že jsem spokojen hned s prvním průjezdem auta. Tady to vyšlo okamžitě a mohl jsem jít tvořit jinam :)

Tak tomu se říká klika ;)
Zkoušel jsem párkrát fotit na pár auto/moto akcích a není to tak jednoduchý ;) Tady jsi měl kliku i na světlo. Třeba když jsem byl na 300 zatáčkách v Hořicích, tak jsem našel pár super míst na focení, ale na části okruhu, který vede lesem a víš jak to je, dyž ti pere slunce a k tomu jsou ostré stíny od stromů... ;)

Na motorsposrt musí mít člověk dost specifickou techniku, dost podobnou jako na focení divoký zvěře. Trvalo mi asi 10 let než jsem dal dohromady setup se kterým můžu fotit obrazy, který v danou chvíly vidím. Focení v lese při ostrým slunci je těžký, proto se mu snažím vyhýbat. Buď si najdu místo kde je objekt celý osvícen sluncem, nebo celý ve stínu. Nejlepší na les je zataženo :)

To view or trade BEER go to steem-engine.Hey @softa, here is your BEER token. Enjoy it!